MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 8347396
nr 834 7396
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil (olika modeller), längd: 144 cm, djup: 84 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 juni 2013
kl 18:51:06
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr